Formularz wyceny

Nasz Skup Aut Łódź wyceniając samochód głównie kieruje się wysłanym przez Państwa formularzu kontaktowym, a następnie na dokładnym przeglądzie wizualnym, celem podania szacunkowej wartości pojazdu. Kluczowym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest jego stan techniczny, oraz kilka elementów poniżej wymienionych,które przyczyniają się do określenia finalnej kwoty wyceny auta:

 • rocznik,
 • stan nadwozia, podwozia, silnika
 • wnętrze pojazdu,
 • sprawność elektryki i zawieszenia,
 • historia napraw i bezwypadkowość,
 • wizualny wygląd ogólny

skup-aut-lodz-formularz-wyceny

Za pośrednictwem formularza ustalamy orientacyjny przedział cenowy, a na miejscu podajemy cenę samochodu. W naszym łódzkim skupie samochodów określamy kwoty zbliżone do obowiązujących na rynku, celem zaspokojenia oczekiwań Klientów i płacimy gotówką natychmiast po sfinalizowaniu transakcji. Po sfinalizowaniu zbytu otrzymują państwo odpowiednią dokumentację,i nie ponosicie dodatkowych kosztów związanych z podatkami, np. od czynności cywilnoprawnych (PCC).

 

Zależy Ci na czasie ?

Zadzwoń lub wyślij SMS – oddzwonimy !!

tel. 606 495 265

 

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na złomowanie pojazdów, możecie liczyć na faktyczne i aktualne ceny złomu. Nasz auto skup zawsze działa uczciwie, dlatego Klient ma gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości obsługi.

 

Skupujemy samochody wszystkich marek,

jednak nie starsze niż 10 lat !

  Informacje kontaktowe

  Podstawowe dane pojazdu


  Zależy Ci na czasie ?!
  Poniższe pola są nieobowiązkowe !

  Dodatkowe informacje

  Opcje wyposażenia

  Opis Pojazdu

  Zdjęcia samochodu


  Klienci, którzy nam zaufali
  Sprawdź opinie

  Długo jeżdziłem na giełdę i nie otrzymałem przewidzianej kwoty sprzedaży.W auto skupie w łodzi profesjonalnie podeszli do sprawy i pozbyłem się swojego samochodu otrzymujac optymalną cenę.Polecam pełen pakiet zbywania aut tylko u nich.

  Alojzy z Tarnowa.

  Zjęli się moją sprawą zbycia auta od samego początku do finalnego zakończenia transakcji szybko i w sposób bezpieczny pozbyłem się samochodu zyskując czas oraz gotówkę w kieszeni wg przyjetych oczekiwań.Szczerze polecam auto skup.

  Mieczysław z Lubertowa.

  Z tak fachową obsługą jeszcze się nie spotkałem.Specjaliści na wysokim poziomie jeżeli chodzi o sprzedaż samochodów są bezkonkurencyjni.Sprzedałem swojego mercedesa i otrzymałem pieniądze przelewem wraz z kompletem dokumentów.Szczerze polecam jak ponownie będe sprzedawał auto to tylko u nich.

  Sylwek z Sopotu.

  Szybka i profesjonalna transakcja, bardzo dobra wycena. Bardzo mi zależało na czasie i Panowie ze skupu bardzo szybko zajęli się moją sprawą, gotówkę dostałem do reki. Zadowolony 🙂

  Mariusz z Olsztyna